چرا ما را انتخاب کنید؟

 • ـ چرا یک مشاور مهاجرتی استخدام کنید؟
 • ـ تفاوت میان مشاور مهاجرتی و وکیل حقوقی
 • ـ چرا شرکت ما را انتخاب کنید؟

1ـ چه نیازی به مشاور مهاجرتی؟

آیا می دانید که تعداد زیادی از مشتریانی که برای تقاضای کمک به ما مراجعه می کنند، افرادی هستند که در ابتدا خودشان درخواست مهاجرتشان را آماده و ارائه کرده و درخواست شان، به دلایل ساده و قابل پیشگیری، با مشکل و یا پاسخ رد روبرو شده است؟
قوانین مهاجرت کانادا پیچیده و دائما در حال تغییر می باشند. شما ممکن است دانش اندکی پیرامون مسائل مهاجرت داشته باشید، اما هرگز آگاهی تان به اندازه یک مشاور مهاجرتی نیست و از تمامی زیر و بم های این قوانین و روند بوروکراتیک اجرای آنها آگاهی ندارید. حتی امکان دارد موفق شده و ویزای مهاجرت را به دست بیاورید. اما این موفقیت می تواند دربردارنده مشکلات و پیچیدگی هایی باشد که در مرحله اقامت آینده اشکار شده، دست و پا گیر شما گردیده و مشکلات هزینه بر و یا غیرقابل حلی را برای شما به وجود بیاورد. پس عاقلانه تر آن است که بر سر زندگی آینده تان، دست به قمار نزنید که مطلقا ارزشش را ندارد.
تصمیم به مهاجرت یکی از بزرگترین و مهم ترین تصمیمات زندگی شماست. بر سر این تصمیم، بخش بزرگی از سرمایه مالی، زمان، عمر و احساسات عاطفی خود را سرمایه گذاری می کنید. آیا این دلیل محکمی در اثبات این امر نیست که از خدمات یک مشاور مهاجرتی برخوردار شوید که روند مهاجرت شما را به ساده ترین، مستقیم ترین و نتیجه بخش ترین شیوه ممکن به جریان بیاندازد.

2- تفاوت میان مشاور مهاجرتی با وکیل دادگستری

وکلای دادگستری دارای پروانه وکالت و عضو انجمن های وکلای یکی از استانهای کانادا می باشند. تحصیل و تجربه آنها به عرصه و موضوعات حقوقی بسیاری ارتباط دارد که مقوله مهاجرت فقط یکی از آنهاست اما در قطب دیگر، مشاوران مهاجرتی عضو انجمن مشاوران مهاجرتی کانادا (ICCRC) هستند که نهاد قانونگذار و کنترل کننده این حرفه در سطح دولت فدرال کانادا (و نه در سطح استانی) می باشد. این انجمن تنها به افرادی که در رشته مهاجرت از موسسات آموزش عالی کانادا فارغ التحصیل شده، آزمون سراسری زبان، معلومات حرفه ای و اخلاقی این انجمن را پشت سر گذاشته و از نظر سو پیشینه و رعایت موازین اخلاقی و حرفه ای بررسی شده اند، مجوز می دهد و آنها را به عضویت خود می پذیرد.

3ـ چرا شرکت ما (NGC) را انتخاب کنید؟

در سازمان (NGC) ما رویا نمی فروشیم، بلکه به تصمیم منطقی و آگاهانه شما برای مهاجرت جامه عمل می پوشانیم. برای انجام چنین تعهدی، ما از آغاز تا پایان، مجموعه ای از خدمات مشورتی، مهاجرتی، حقوقی، تجاری، بانکی و جانبی مورد نیاز شما را، در زیر یک چتر فراگیر به شما تقدیم می کنیم. ما آموزش لازم در عرصه مهاجرت را به شما ارائه می دهیم تا شما آگاهانه تر تصمیم بگیرید. ما شما را در غربت تنها نمی گذاریم.
قانون مهاجرت کانادا امکان و قدرت تصمیم گیری و تشخیص فردی بسیاری به کارمندان وزارت مهاجرت ارزانی داشته که باید در چارچوب مشخص و عادلانه ای به کار برده شوند. ما با نظارت و عملکرد حرفه ای خود، اولا درخواست های مهاجرت کامل، بدون ایراد و اشتباه و با ارجاع به قوانین و مقررات مربوطه را تهیه و ارائه می کنیم. دوما، با نظارت حرفه ای بر عملکرد کارمندان وزارت مهاجرت، مراقبت می کنیم که عدالت و قانونمندی از سوی کارمندان وزارت مهاجرت در مورد پرونده شما کاملا رعایت شده و اشتباهی رخ ندهد. ما مراقبت می کنیم که کارمندان اداره مهاجرت به قوانین روز آگاهی داشته و پاسخ عادلانه و شایسته ای به درخواست تجدیدنظر در مورد پرونده شما بدهند.
حقوق مهاجرت عشق و حرفه ماست و رضایت شما هدف ما.

دلایل انتخاب ما به عنوان مشاور مهاجرتی شما:

 1. آگاهی و تجربه
 2. عملکرد درست و قانونی .
 3. راهنمایی های پیشروانه (پیشگیری قبل از درمان)
 4. برخورد دوستانه و ارتباط نزدیک
 5. در دسترس همیشگی بودن
 6. ارائه بهترین خدمات در برابر مناسب ترین دستمزد
 7. بهره مندی از شبکه دفاتر، کارشناسان و متخصص های حرفه ای
 8. آموزش، اطلاع رسانی همیشگی و پیگیر به موکلان
 9. بهره مندی از منابع گوناگون و تکنولوژی روز
 10. ارائه مجموعه ای از خدمات در زیر یک چتر فراگیر
 11. تنها نگداشتن شما در غربت.

 
 صفحه اصلی خدمات ما درباره ما چرا کانادا؟   تماس با ما گالری