چرا کانادا؟

کانادا کشوری توسعه یافته و دمکراتیک است که بهره مند از اقتصادی قوی می باشد. این کشور دارای سیستم تامین اجتماعی ارزشمندی است که بسیاری از خدمات آموزشی و پزشکی را به رایگان در اختیار شهروندان و افراد مقیم قرار می دهد. این کشور در بررسی های بین المللی همیشه به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برگزیده می شود که در این ارزیابی ها کیفیت زندگی مردم سهمی اساسی دارد.

زیبای های طبیعی:

کانادا از نظر زیبایی های طبیعی یکی از چشم نوازترین و الهام بخش ترین کشورهای جهان است. این کشور دارای برخی از زیباترین رشته کوه ها، فلات، مزارع کشاورزی، جنگل ها، یخچال های قطبی، دریاچه های کوچک و بزرگ، رودخانه های چشم نواز، 38 پارک ملی و هزار پارک استانی می باشد.

چند ملیتی ترین و انسانی ترین کشور جهان:

کانادا انبوهی از مهاجران از کشورهای گوناگون جهان را به عنوان رکن های اصلی جمعیتی در خود دارد و تورنتو چند ملیتی ترین و بین المللی ترین شهر جهان می باشد. این طیف جمعیتی چند ملیتی رنگارنگ، در صلح، آرامش و دوستی در کنار یکدیگر همزیستی انسانی و بده بستان فرهنگی دارند.

سیستم آموزش فراگیر و رایگان

کانادا حق تمامی کودکان خود، برای آموزش رایگان را محترم شمرده و سیستم آموزشی رایگان و فراگیری (از کودکستان تا پایان دبیرستان) برای آنها فراهم آورده تا بدون تبعیض مالی از آموزش بهره مند گردند.
آموزش دانشگاهی نیز با تامین وام دانشجویی مناسب برای تمام جوانانی که خواستار تحصیلات دانشگاهی هستند فراهم است و هزینه زندگی و شهریه را برای آنان تامین می کند.
تمامی شهروندان کانادایی، بدون توجه به سن و سال، می توانند از تحصیلات عالی و یا دوره های آموزشی و بازآموزی کوتاه و درازمدت، بدون نگرانی از توان مالی، بهره مند بشوند. این سیستم آموزش همگانی یکی از بهترین و کارآترین خدمات اجتماعی در جهان است.

سیستم پزشکی رایگان و فراگیر:

شهروندان و افراد مقیم کانادا بهره مند از یکی از پیشرفته ترین و مردمی ترین سیستم های پزشکی در جهان هستند. خدمات پزشکی، اعمال جراحی و داروی رایگان در تمامی بیمارستانها و کلینیک های کانادا برای بیماران تامین می گردد. برای ویزیت پزشکان و انجام آزمایش های پزشکی هزینه ای پرداخت نمی شود و آزمایش های سالیانه نیز رایگان می باشد. در مجموع مردم کانادا از یکی از بالاترین سطوح خدمات پزشکی بهره مند بوده و طول عمر متوسط آنها 76.5 سال می باشد.

ده دلیل انکارناپذیر در تایید مهاجرت به کانادا:

 1. دمکراسی و آزادی و احترام به حقوق مدنی و شهروندی برای همگان
 2. ایجاد فرصت های زندگی و رشد عادلانه، بدون تبعیض و بی توجه به نژاد، سن، جنسیت ملیت، قوم و . . .
  کانادا چند ملیتی ترین کشور جهان است و کمترین نشان از نژادپرستی و خشونت های قومی در آن به چشم می خورد.
 3. کانادا یکی از سالم ترین و ایمن ترین کشورهای جهان است. ضریب خشونت و جنایت و میزان آلودگی های هوا و محیط زیست در این کشور در پایین ترین درجات است.
 4. کانادا کشوری است که امنیت، سلامت، آموزش و رفاه کودکان در آن اولویت اصلی را دارد. خدمات اجتماعی در بالاترین رده های جهانی به کاناداییان ارائه می گردد. از جمله خدمات آموزشی، پزشکی، ورزشی، علمی، مسکن، تامین کمک هزینه زندگی برای نیازمندان، بیمه بیکاری، پرداخت کمک هزینه زندگی به سالمندان و تامین مسکن مناسب برای آنان و . . .
 5. حق شهروندی کانادا به راحت ترین شیوه ممکن و پس از سه سال اقامت در کانادا به افراد مقیم داده می شود و آنها دارای حق شهروندی دوگانه (تابعیت دو کشور مختلف) نیز می باشند.
 6. رسیدگی عادلانه به درخواست های مهاجرت در برنامه های گوناگون مهاجرتی در یک چارچوب زمانی منطقی.
 7. بهره مندی از مزایای پاسپورت کانادایی و از جمله حق آزادی سفر به تقریبا سراسر جهان بدون نیاز به دریافت ویزا و بدون آن که هدف تنفر دیگران قرار گیرند.
 8. حداقل محدودیت و دست و پاگیری از نظر مقررات دولتی و بوروکراتیک برای آغاز و تاسیس بیزنس.
 9. دسترسی به بازارهای آمریکا و مکزیک براساس موافقتنامه آزاد تجاری نفتا.
 10. گزینش کانادا در سالهای پیاپی به عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی از سوی سازمان ملل.
  در این گزینش ها، معیارهایی همچون کیفیت زندگی مردم، فرصتهای آموزشی، میزان بیکاری، ضریب خشونت، طول عمر و غیره در نظر گرفته می شوند.

آیا دلایل فوق برای گزینش کانادا به عنوان کشور میزبان کافی نیست؟
مهاجرت به کانادا تجربه دلنشین و فراموش نشدنی در عرصه تغییر شیوه زندگی تان خواهد بود.


 
 صفحه اصلی خدمات ما درباره ما چرا کانادا؟   تماس با ما گالری