درباره ما

سازمان مهاجرتی و حقوقی NGC Immigration سازمان بین المللی، دارای مجوز رسمی از دولت کانادا بوده و دفتر مرکزی آن در شهر تورنتو (کانادا) قرار دارد. این سازمان دارای دفاتر نمایندگی در کشورهای ایران و دبی بوده و بهره مند از برترین، آگاهترین و امین ترین تیم مشاوران و کارشناسان می باشد.

این گروه کارشناسان ارائه دهنده بهترین مجموعه خدمات مهاجرتی به کانادا، بویژه در عرصه های سرمایه گذاری، مدیریتی و تجاری (فدرال و استانی) بوده و پاسخگوی نیازهای مهاجرتی، حقوقی و تجاری شما از آغاز تا پایان و در زیر چتری فراگیر می باشند.

خدمات جانبی، حقوقی، تجاری و بانکی ما برای مشتریان و موکلان مان حتی پس از مهاجرت و اقامت در کانادا ادامه می یابد و ما هرگز آنها را در غربت تنها نمی گذاریم.
سازمان NGC حتی در اندیشه مشکلات حقوقی مهاجران در ایران نیز هست و خدمات حقوقی ارزشمندی را به آنان ارائه می دهد، بدون آن که مجبور به بازگشت به ایران برای حل مشکلات و پاسخگویی به نیازهای حقوقی شان در آنجا باشند.

خدمات ما در بردارنده، طیف خدمات زیر است:

  • خدمات مهاجرتی
  • خدمات حقوقی، تجاری و بانکی در کانادا برای مهاجران
  • خدمات حقوقی در ایران برای مهاجران

هدف ما رضایت همیشگی شماست و برای دستیابی به این هدف ، بهترین کادر، گسترده ترین ارتباطات و برترین تکنولوژی را به کار می گیریم.


تیم ما

کیومرث صدیقی

لیسانس حقوق قضائی و فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت کانادا و کارشناس رسمی امور مهاجرتی و حقوقی,عضو انجمن مشاوران مهاجرتی کانادا ICCRC

موبایل: 4560-473-416 - 1+   Email: info@ngimmigration.com

آرش آبادی

فوق لیسانس و فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت کانادا و کارشناس رسمی امور مهاجرتی و حقوقی ـ عضو انجمن مشاوران مهاجرتی کانادا، ICCRC

موبایل: 9191-616-416 - 1+   Email: abadi@ngimmigration.com

 
 صفحه اصلی خدمات ما درباره ما چرا کانادا؟   تماس با ما گالری